سیاست حفظ حریم خصوصی امکانات آنلاین برنامه

بازدید شما از امکانات آنلاین برنامه و علاقمندی به محصولات و خدمات ما، مایه خرسندی ماست. حفظ حریم خصوصی اطلاعات شخصی بازدیدکنندگان محترم از اولویت های ماست. استفاده از امکانات آنلاین برنامه، به منزله موافقت شما با سیاستهای حفظ حریم خصوصی ماست.

چه نوع از داده‌های شخصی را جمع‌آوری می‌کنیم و چرا؟

اطلاعاتی همچون نسخه برنامه، مدل گوشی، محل دانلود برنامه، نام و حرفه شما که خودتان وارد کرده اید به منظور بهبود خدمات و ارائه پشتیبانی بهتر استفاده خواهند شد. این اطلاعات نیز به هیچ عنوان به سازمان‌های ثالث فروخته یا ارایه نخواهد شد. در ارسال تصاویر در پشتیبانی باید از قرار دادن تصاویری که حاوی داده ها و تصاویر شخصی شماست خودداری کنید و صرفا اطلاعات خواسته شده توسط پشتیبان را ارائه دهید.

کوکی‌ها

هنگام بازدید از وب سایت، ممکن است اطلاعاتی در دستگاه شما از طریق کوکی¬ها ذخیره شود که این کوکی ها امکان شناسایی خودکار دستگاه را در بازدید بعدی فراهم می سازد. کوکی به خودی خود، شامل اطلاعات شخصی نیست. لیکن در عین حال، ما را قادر می نماید که استفاده شما از وب سایت حاضر را با اطلاعاتی که به طور خاص و آگاهانه ارائه کرده اید مرتبط نماییم. تنها اطلاعات شخصی که یک کوکی می تواند در برگیرد، اطلاعاتی است که خود شما ارائه نموده اید. کوکی قادر به خواندن داده های موجود روی هارد دیسک و یا فایل های کوکی که توسط وب سایت‌های دیگر ایجاد شده، نیست.

تماس با ما

درصورت داشتن هر گونه سوال در خصوص سیاست حفظ حریم خصوصی، لطفا از طریق پشتیبانی با ما تماس بگیرید.